Członkostwo

1. Członkowie zwyczajni opłacają składki:

1. Osoby powyżej 23 lat:

• składka na cele stowarzyszeniowe, płatna jednorazowo; składka na rzecz Aeroklubu Polskiego – możliwość wpłaty w ratach miesięcznych (minimum 20 zł).

2. Osoby do 23 lat:

• składka na cele stowarzyszeniowe, płatna jednorazowo; składka na rzecz Aeroklubu Polskiego – możliwość wpłaty w ratach miesięcznych (minimum 10 zł).

3. Osoby działające tylko w sekcji modelarskiej opłacają składki w wysokości 50% kwoty.

2. Członkowie stowarzyszeni, którzy wykonywać będą loty na sprzęcie A. ROW lub uczestniczyć w innych działaniach ujętych w dokumentach operacyjnych A. ROW (szkolenia, egzaminy) zobowiązani są do wniesienia opłaty stowarzyszeniowej. Osoby rozpoczynające po raz pierwszy szkolenie podstawowe w A ROW nie wnoszą opłaty stowarzyszeniowej.

3. Osoby wstępujące w poczet członków Aeroklubu ROW zobowiązane są do wpłaty wpisowego. Wpisowe dotyczy również osób, które zaprzestały opłacania składek członkowskich lub opłat stowarzyszeniowych (przerwa powyżej 12 miesięcy), a zamierzają uczestniczyć w działaniach ujętych w dokumentach operacyjnych A. ROW. Istnieje możliwość zwolnienia z wpłaty wpisowego pod warunkiem uregulowania składek lub opłat za lata przerwy. Osoby rozpoczynające po raz pierwszy szkolenie podstawowe w A ROW zwolnione są z wpłaty wpisowego.

Aktualny cennik składek i opłat w Aeroklubie ROW

Załącznik – deklaracja członkowska – podanie