Dni Aeroklubu coraz bliżej

cze 10, 2015   //   autor Pirat   //   Aktualności

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja Dni Aeroklubu, czyli rybnickiego Pikniku Lotniczego.  Na rybnickim niebie ponownie będzie dużo się działo. Wystąpią mistrzowie akrobacji samolotowej i szybowcowej Grupa Żelazny (3 samoloty), Grupa Firebirds (3 samoloty), Artur Kielak (solo – samolot), Maciej Pospieszyński (solo – szybowiec). W programie ponadto pokazy samolotów zabytkowych, rekonstrukcje walk powietrznych z okresu I wojny światowej w wykonaniu czeskiej grupy Pterodactyl Flight , śmigłowce, pokazy zrzutu wody z Dromaderów, start balonu, wystawa samolotów i szybowców oraz wiele więcej.

Dni Aeroklubu ROW 2015

Nie zabraknie oczywiście lotów widokowych dla publiczności. Tym razem do dyspozycji będą dwie Cessny, zabierające na pokład trzech pasażerów. Cena lotu to 99 PLN/os, bilety będzie można nabyć podczas Pikniku.

W tym roku Grupa Żelazny wystąpi w 3 osobowym składzie

Do tego wesołe miasteczko, stoiska handlowe i gastronomiczne, konkursy i zabawy dla dzieci, a wieczorem koncerty. W sobotę wystąpi grupa Opozycja, w niedzielę The blues Experience, Children of 90’s oraz uczestnicy Festiwalu Złota Lira.

Nie zabraknie samolotów zabytkowych

Cena biletu wstępu – 5 PLN.

Szczegóły dotyczące imprezy, mapki, lokalizacje parkingów na stronie internetowej Pikniku www.dniaeroklubu.pl, oraz na klubowej stronie na Facebooku