Loty widokowe

Loty widokowe Rybnik

Aeroklub ROW serdecznie zaprasza na loty widokowe samolotem. To oferta skierowana do każdego kto chciałby:

• przeżyć niezapomniane chwile związane z lataniem
  • rozpocząć swoją przygodę z lotnictwem
  • sprawić oryginalny prezent znajomym

Każdy lot to oprócz bezcennych przeżyć, wspaniała okazja do zobaczenia miasta z lotu ptaka i wykonania oryginalnych zdjęć.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, do skorzystania z tej atrakcji!

Zapraszamy na stronę Aeroloty.pl gdzie można dokonać rezerwacji lotu widokowego.

Aeroklub ROW posiada Certyfikat Przewoźnika Lotniczego (AOC) nr PL-45A/15 wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Czas lotu: 10 minut
Zasięg lotu: Rybnik, okolice lotniska
Terminy lotów: do uzgodnienia (dostępność – cały rok)
Czas lotu: 20 minut
Zasięg lotu: Rybnik, Żory
Czas lotu: 30 minut
Zasięg lotu: Rybnik, Wodzisław, Żory, Jastrzębie, Racibórz
Czas lotu: 40 minut
Zasięg lotu: Bielsko – Biała
Terminy lotów: do uzgodnienia (dostępność – cały rok)
Powyższe ceny, to ceny za lot, czyli np. 10 minutowy lot dwóch osób to koszt 125 PLN na osobę, a trzech to już tylko 83 PLN.

W przypadku gdyby chcieliby Państwo wykonać lot dłuższy niż 40 minut, każda dodatkowa minuta lotu płatna 20 PLN.

Lot widokowy Rybnik

Rezerwacji lotu można dokonać mailowo – biuro@aeroklub.rybnik.pl  lub SMS-em +48 530 565 201,  następnie wykonać przelew i umówić się na dokładny termin lotu (który może ulec zmianie ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne).

Opłaty za loty prosimy dokonywać przelewem na numer konta: 85 1050 1344 1000 0004 0033 7648

Uwaga!

Pilot może odmówić przewozu pasażerowi, gdy ten:

• jest pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających i swoim zachowaniem może powodować zagrożenie bezpieczeństwa lotu,
  • zakłóca porządek publiczny,
  • zachowuje się w sposób gorszący dla innych,
  • powoduje zagrożenie swojego życia lub zdrowia oraz życia lub zdrowia załogi statku powietrznego,
  • swoim zachowaniem utrudnia czynności załodze statku powietrznego,
  • stopień upośledzenia fizycznego lub umysłowego w ocenie pilota nie gwarantuje bezpieczeństwa na pokładzie podczas lotu,
  • wzrost, gabaryty ciała pasażera nie zapewniają właściwego zajęcia miejsca w kabinie samolotu,
  • waga pasażera narusza warunki odpowiedniego wyważenia samolotu.

Kontakt:

Aeroklub ROW