Promocyjna cena kursu szybowcowego dla młodzieży!

sty 17, 2018   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

Uwaga, promocja dla młodzieży w wieku do lat 20 (włącznie). Dla dziesięciu pierwszych osób, które zgłoszą się na kurs szybowcowy podstawowy za wyciągarką, zniżka 50%. W ramach promocji cena podstawowego kursu szybowcowego za wyciągarką to 1800 zł (300 zł część teoretyczna + 1500 zł część praktyczna). Promocja trwa do rozpoczęcia kursu (pierwszy lub drugi weekend marca, wkrótce podamy dokładny termin) lub do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij mailem na adres biuro@aeroklub.rybnik.pl bądź dostarcz go do osobiście do biura Aeroklubu.

Zapoznaj się ze szczegółami (wymagania, program, ceny) wszystkich szkoleń szybowcowych i samolotowych prowadzonych przez Aeroklub ROW w sezonie 2018.

Pełny tekst regulaminu Promocji.