Sukcesy naszych modelarzy

paź 3, 2018   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

Na rozegranych w dniach 22 i 23 września na wzgórzach w Sarnowie Mistrzostwach Polski Modeli Sterowanych Mechanicznie nasi modelarze odnieśli duży sukces zdobywając 6 medali.

W grupie seniorów I miejsce i złoty medal zdobył Franciszek Kańczok, a drużyna w składzie F. Kańczok, E. Słomka i W. Dziuba zdobyła brązowy medal. W grupie juniorów I miejsce i złoty medal zdobył Franciszek Krakowczyk a drużyna w składzie F. Krakowczyk, M. Tomecki i Bartosz Guziuk zdobyła medal srebrny. W grupie juniorów młodszych 3 miejsce i brązowy medal zdobył Maksymilian Mazur a drużyna w składzie F. Krakowczyk, M. Tomecki i B. Guziuk zdobyła medal złoty.

Wszyscy juniorzy są członkami modelarni lotniczej MOSiRu Żory prowadzonej przez instr. Jana Pietrzykowskiego. Gratulujemy i dziękujemy za przynoszenie chwały naszemu Aeroklubowi.