Zapraszamy na Piknik Lotniczy – Dni Aeroklubu !

kwi 14, 2014   //   autor Pirat   //   Aktualności, Ogłoszenia, Wydarzenia

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 21 – 22 czerwca, na naszym lotnisku odbędzie się Piknik Lotniczy – Dni Aeroklubu.

Oznacza to, że po dłuższej przerwie do Rybnika wraca wielkie latanie! Szczegółowy program imprezy jest jeszcze w fazie dogrywania i na bieżąco będziemy informować o atrakcjach jakie w ten czerwcowy weekend będzie można zobaczyć na Pikniku. Obserwujcie też naszą stronę na Facebooku, tam też będą pojawiać się informacje o zbliżającej się imprezie.

Na pewno dużo będzie się działo na niebie – skoki spadochronowe, pokazy akrobacji samolotowej na najwyższym poziomie, balony, loty widokowe dla publiczności. To wszystko w miłej, rodzinnej atmosferze przy, miejmy nadzieję, ładnej pogodzie.

Współorganizatorem Pikniku Lotniczego jest miasto Rybnik.

Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy!

DNI AEROKLUBU – 21 – 22 CZERWCA 2014

[metaslider id=895]