Barbórkowo-Mikołajkowe Rodzinne latanie

lis 30, 2021   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zapraszamy członków sekcji szybowcowej na Barbórkowo-Mikołajkowe Rodzinne latanie.
Podstawowy termin to 4 grudnia 2021 (sobota). Jeśli warunki pogodowe w tym dniu nie dopiszą to drugim terminem będzie niedziela 5 grudnia 2021. Czas rozpoczęcia godzina 9:00.
Ale o co chodzi… ?
W tym dniu mamy możliwość „przewietrzenia” członków swojej rodziny w cenie naszego chronometrażu. Warunkiem jest posiadanie środków na koncie w echronometrażu! Jeśli jesteś pilotem szybowcowym z wymaganymi uprawnieniami to możesz osobiście polecieć z inną osobą, jeśli nie, zrobią to w Twoim imieniu inni piloci posiadający odpowiednie uprawnienia (do uzgodnienia na starcie).
Loty rozliczane będą przez chronometraż, pozostałe koszty pokryte zostaną z budżetu sekcji szybowcowej.