Cumulusy 2022 – runda finałowa! (aktualizacja)

sty 13, 2023   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

CUMULUSY 2022 – to plebiscyt lotniczy, którego zadaniem jest wspierać i promować sportowców lotniczych, angażować kibiców i pasjonatów lotnictwa, a także integrować środowisko lotnicze w Polsce. W tym roku nominowany w kategorii „Pasjonaci” został nasz kolega i instruktor Lucjan Fizia! Mało tego, dzięki Waszym głosom awansował do rundy finałowej!

Nie trzeba go nikomu z naszego środowiska przedstawiać. Każdy z nas jako klubowy kolega, znajomy, były lub obecny uczeń ma mu za co powiedzieć dziękuję … … za dobrą radę, otrzymane nauki praktyczne, a także przekazywaną z pasją i zaangażowaniem wiedzę teoretyczną, za dobry żart oraz koleżeńską postawę. Pamiętajmy także o tym, że pracując zespołowo wywalczył dla Polski tytuł (którego nie można stracić) drużynowego mistrza świata w akrobacji szybowcowej. Zachęcamy Was serdecznie do głosowania!

Do 8 lutego głos na Lucka można oddać online lub za pomocą SMS-a o treści cumulusy.44 pod numer 73480.

Koszt wysłania SMS wynosi 3,69 PLN brutto, opłata wspiera cele statutowe Fundacji Polska Akademia Sportów Lotniczych Aviatornia.