Członkostwo

1. Członkowie zwyczajni opłacają składki:

1. Osoby powyżej 23 lat:

• składki na cele stowarzyszeniowe i na rzecz Aeroklubu Polskiego – płatne jednorazowo;

2. Osoby do 23 lat:

2. Członkowie stowarzyszeni, którzy wykonywać będą loty na sprzęcie A. ROW lub uczestniczyć w innych działaniach ujętych w dokumentach operacyjnych A. ROW (szkolenia, egzaminy) zobowiązani są do wniesienia opłaty stowarzyszeniowej. Osoby rozpoczynające po raz pierwszy szkolenie podstawowe w A ROW nie wnoszą opłaty stowarzyszeniowej.

3. Osoby wstępujące w poczet członków Aeroklubu ROW zobowiązane są do wpłaty wpisowego. Wpisowe dotyczy również osób, które zaprzestały opłacania składek członkowskich lub opłat stowarzyszeniowych (przerwa powyżej 12 miesięcy), a zamierzają uczestniczyć w działaniach ujętych w dokumentach operacyjnych A. ROW. Osoby rozpoczynające po raz pierwszy szkolenie podstawowe w A ROW zwolnione są z wpłaty wpisowego.

Aktualny cennik składek i opłat w Aeroklubie ROW

W przypadku chęci zostania członkiem Aeroklubu ROW należy wypełnić poniższe Formularze i po podpisaniu przesłać je na adres klubu lub dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu. Można też przesłać je pocztą elektroniczną na adres biuro@aeroklub.rybnik.pl

1. Załącznik – deklaracja członkowska – podanie
  2. Załącznik – Kwestionariusz osobowy – AROW_FORM-01