• Kamery Online
  • Subcribe to Our RSS Feed

Cztery medale naszych modelarzy

lis 9, 2017   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

Sezon 2017 dla naszych modelarzy startujących w klasie F1E dobiegł końca. W sobotę 4.11.2017 rozegrano zaległe Mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych. Nasi modelarze zdobyli
4 medale. Miłosz Tomecki brązowy medal indywidualnie w grupie jun. mł. a Franek Krakowczyk brązowy medal indywidualnie w grupie jun. Natomiast drużyna w składzie: Miłosz Tomecki, Franek Krakowczyk i Bartek Guziuk srebrny medal w grupie jun. mł. a drużyna w składzie: Milosz Tomecki i Franek Krakowczyk brązowy medal w grupie juniorów.
Równolegle rozegrano Mistrzostwa Śląska modeli w klasie modeli F1E o Puchar Starosty Rybnickiego w obsadzie międzynarodowej. W grupie seniorów Eugeniusz Słomka zajął 3 miejsce a Jan
Pietrzykowski 6 miejsce, w grupie juniorów 3 miejsce zajął Franciszek Krakowczyk a w grupie jun.mł. 3 miejsce zajął Miłosz Tomecki.