Dni Aeroklubu 2016

cze 16, 2016   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

Tradycyjnie już, w trzeci weekend czerwca zapraszamy na lotnisko w Rybniku Gotartowicach na Piknik Lotniczy DNI AEROKLUBU. W tym roku w programie imprezy między innymi pokazy akrobacji samolotowej (Artur Kielak – solo, Grupa Firebirds – trzy samoloty),  pokazy akrobacji szybowcowej (Jerzy Makula), rekonstrukcje walk powietrznych z okresu I wojny światowej (Grupa Pterodactyl Flight – cztery samoloty), samoloty zabytkowe, skoki spadochronowe, paralotniarze, wiatrakowiec, Dromadery, wystawa statyczna sprzętu (samoloty, szybowce, modele), wesołe miasteczko dla dzieci.

Ceny wstępu – Bilety Normalne – 7 PLN, Bilety Ulgowe (dzieci w wieku 7-14 lat) – 3 PLN, Parkingi – 10 PLN.

Szczegółówy program imprezy, plan terenu, instrukcje dotyczące dojazdu na stronie Pikniku – www.DniAeroklubu.pl

plakat-2016-c

plakat-2016-dplakat-2016-eplakat-2016-bplakat-2016-a