Dni Aeroklubu 2017 za nami

cze 20, 2017   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

Kolejna, czwarta już edycja Pikniku Lotniczego Dni Aeroklubu za nami. Jako organizatorzy chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że taka impreza mogła zagościć na rybnickim lotnisku. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę osób aktywnie zaangażowanym w pomoc w bezpośrednim przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy – członkom i pracownikom Aeroklubu ROW, grupie Rybnickiego Klubu Paralotniowego, oraz wszystkim pozostałym osobom, które poświęciły swój czas i energię!

Osobne podziękowania kierujemy w stronę władz Miasta Rybnika, Sponsorów, Partnerów i Patronów imprezy, Rad dzielnic Gotartowice i Rybnicka Kuźnia, OSP Gotartowice, OSP Kłokocin.

Dziękujemy oczywiście również pilotom oraz wspaniałej publiczności, za liczne przybycie i stworzenie miłej, rodzinnej atmosfery. Mamy nadzieję, że atrakcje przygotowane przez nas pozostaną w Waszej pamięci na długo, a przynajmniej do następnego roku!