• Kamery Online
  • Kamery Online
  • Kamery Online
  • Subcribe to Our RSS Feed

Dni Aeroklubu – podziękowania

cze 29, 2016   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

Trzecia edycja Pikniku Lotniczego Dni Aeroklubu za nami. Jako organizatorzy chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego by taka impreza mogła po eraz kolejny zagościć na rybnickim lotnisku. Szczególne podziękowania należą się osobom aktywnie zaangażowanym w pomoc w bezpośrednim przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy – członkom i pracownikom Aeroklubu ROW, silnej i świetnie zorganizowanej grupie Rybnickiego Klubu Paralotniowego, członkom Rybnickiego Klubu Seniorów Lotnictwa, oraz wszystkim pozostałym osobom, które poświęciły swój czas.

Osobne podziękowania kierujemy w stronę władz Miasta Rybnika, Sponsorów i Partnerów i Patronów imprezy, Rad dzielnic Gotartowice i Rybnicka Kuźnia, OSP Gotartowice, OSP Kłokocin.

Dziękujemy oczywiście również pilotom oraz wspaniałej publiczności, za liczne przybycie i stworzenie miłej, rodzinnej atmosfery. Mamy nadzieje, że atrakcje przygotowane przez nas pozostaną w Waszej pamięci na długo, a przynajmniej do następnego roku!

Comments are closed.