Dobre występy modelarzy

wrz 1, 2016   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

Kolejny sukces odnieśli rybniccy modelarze na rozegranych 20 i 21.08.2016 w Toszku Mistrzostwach Polski Modeli Szybowców Sterowanych Automatycznie.
W klasyfikacji seniorów zwyciężył rybniczanin Franciszek Kańczok przed Wiesławem Dziubą. Kolejne miejsca naszych modelarzy: 10 – Eugeniusz Słomka, 11 – Mateusz Kańczok, 16 -Hieronim Morgała, 17 – Jan Pietrzykowski, 18 – Miron Jendrysiak.
W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna rybnicka w składzie:Franciszek Kańczok, Mateusz Kańczok, Eugeniusz Słomka.W grupie juniorów młodszych nasi młodzicy zajęli następujące
miejsca: 4 – Franciszek Krakowczyk, 5 – Miłosz Tomecki, 14 – Magdalena Smołka, 17 – Krzysztof Juszczak, 21 – Michał Szulik. Zespołowo nasi młodzicy zajęli 3 miejsce. Wszyscy juniorzy młodsi to wychowankowie instruktora Jana Pietrzykowskiego.