• Kamery Online
  • Kamery Online
  • Kamery Online
  • Subcribe to Our RSS Feed

Marzenia do spełnienia – Budżet Obywatelski 2017

wrz 7, 2016   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Rybnika do głosowania na ogólnomiejski projekt budżetu obywatelskiego nr 8 pt. „Marzenia do spełnienia. Szybowiec dla rybnickiej młodzieży i dorosłych” Dzięki poparciu mieszkańców naszego miasta jest szansa na zakup szybowca SZD 51­1 Junior. Pierwszy raz w historii miasta Rybnika jego mieszkańcy będą mogli zdecydować o przekazaniu Aeroklubowi ROW takiego daru. Nigdy w historii nie miało to miejsca. Aeroklub będzie mógł przez najbliższe kilkadziesiąt lat użytkować sprzęt, a dzięki jego walorom skorzysta lotnicza młodzież i dorośli z naszego miasta. Na stronie internetowej Urzędu Miasta można znaleźć niezbędne informacje dotyczące Budżetu Obywatelskiego 2017 m.in. zasady głosowania.

Informacje o projekcie – https://oskar.rybnik.eu/Projekty&Id=1752232

Kartę do głosowania można pobrać tutaj

Głosować można również z wykorzystaniem internetu na stronie oskar.rybnik.eu/glosowanie (od 12 września)

Zachęcamy gorąco do poparcia projektu nr 8. Pokażmy, że jako rybniczanie jesteśmy dumni z obecności Aeroklubu i wspieramy jego działania.

Budżet Obywatelski Rybnik 2017

Comments are closed.