Mikołajkowe zawody na celność lądowania

lis 21, 2016   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

Zapraszamy serdecznie na Mikołajkowe zawody na celność lądowania, które odbędą się w sobotę 3 grudnia. Początek o godzinie 9:00.

Starty będą odbywały się za wyciągarką, mamy do dyspozycji Bociana, Puchacza oraz Pirata, zasady rozgrywania zawodów takie same jak w poprzednich latach.
Wpisowe: dla członków Aeroklubu ROW z opłaconymi składkami – 0 zł,  dla pozostałych – 20 zł. Opłaty za loty wg klubowego cennika.

W trakcie lotów, na starcie, czynny będzie grill a po zawodach zapraszamy do sali wykładowej i świetlicy na gorącą kawę, herbatę i coś na ząb. Czekamy również na zgłoszenia chętnych do pracy w komisji sędziowskiej. Prosimy o zapisywanie się i wnoszenie opłat w księgowości lub na miejscu, przed zawodami.

Na mikołajkowych zawodach nie zabraknie św. Mikołaja, oczywiście latającego! Będziemy również wykonywali w tym dniu loty widokowe na szybowcach (za wyciągarką) i samolocie, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakupu i rezerwacji biletów na stronie aeroloty.pl.

loty-zimowe