Modelarze wyróżnieni podczas Gali Sportu

maj 7, 2015   //   autor Pirat   //   Aktualności

6 maja w Domu Kultury w Rybniku Niedobczycach odbyła się Gala Sportu, będąca podsumowaniem osiągnięć i dokonań rybnickich sportowców w sezonie 2014. Wśród wyróżnionych sportowców naszego regionu znaleźli się modelarze Aeroklubu ROW, których sukcesy w ubiegłorocznej edycji Pucharu Świata zostały dostrzeżone przez władze miasta.

Podczas uroczystej gali z rąk Prezydenta Rybnika, Pana Piotra Kuczery, nagrody i wyróżnienia otrzymali Franciszek Kańczok (nieobecny na Gali), Wiesław Dziuba, Eugeniusz Słomka, Ryszard Torbicki, Szymon Torbicki, oraz Prezes Aeroklubu ROW Ireneusz Wilgucki.

Wiesław Dziuba odbiera wyróżnienie

Wyróżnienia osobiście wręczył Prezydent Rybnika P. Kuczera

Zdjęcie rodzinne uczestników Gali Sportu

Członkowie Aeroklubu ROW z Prezydentem P. Kuczerą i jego zastępcą P. Masłowskim.