Smyki docierają do kolejnych szkół

maj 7, 2015   //   autor Pirat   //   Aktualności

smyki

W pierwszych dniach maja odbyły się kolejne zawody z serii „Smyki Latają”. Tym razem do wspólnej zabawy przyłączyły się dzieci z SP18 w Boguszowicach oraz  ZSP13 w Rybnickiej Kuźni. W tym pierwszym przypadku imrpreza odbyła się w plenerze, na szkolnym boisku. Pomimo, iż wiejący wiatr nierzadko zmieniał trasę lotu puszczanych modeli wszyscy uczestnicy bezpiecznie wylądowali swoimi modelami. Nad bezpiecznymi lotami czuwał Dyrektor Aeroklubu ROW Benedykt Krupa.

Dziękujemy władzom szkół za przychylność i pomoc w organizacji imprezy. W naszej zabawie wzięło już udział ponad 150 dzieci z rybnickich szkół!

Osoby zainteresowane zorganizowaniem tego typu imprezy w swojej szkole prosimy o kontakt z Aeroklubem ROW nr telefonu 32/42 181 89,  B. Krupa – nr telefonu 501 518 016, M. Nocoń – nr telefonu 530 565 201, mail – aeroklubrybnik@gmail.com.

Więcej informacji o cyklu imprez „Smyki Latają”

smyki-aeroklub-row-7

smyki-aeroklub-row-1smyki-aeroklub-row-1 smyki-aeroklub-row-4