Wielkie ćwiczenia strażaków

sie 3, 2014   //   autor Pirat   //   Aktualności

7 września, w niedzielę, na naszym lotnisku odbędą się Ćwiczenia sprawnościowe Ochotniczych Straży Pożarnych Miasta Rybnik oraz zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W ćwiczeniach udział weźmie 13 zastępów OSP (po jednym z każdej dzielnicy), 7 zastępów młodzieżowych i 1 drużyna kobieca.

Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, w tym oczywiście lotniczych! Dla publiczności, podobnie jak podczas czerwcowych Dni Aeroklubu, będą loty widokowe, zatem będzie znowu okazja zobaczyć miasto z lotu ptaka. Pojawią się na niebie samoloty i szybowce, będzie też możliwość obejrzenia treningu akrobacji samolotowej!

Tradycyjnie też będzie sporo atrakcji dla najmłodszych – mozliwość obejrzenia strażackich wozów bojowych (nie tylko z zewnątrz!), wesołe miasteczko, karuzele itp.

Wstęp i parkingi – bezpłatne.