Zmarł Stefan Jochemczyk

gru 11, 2018   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

Smutna wiadomość dotarła do nas z Warszawy. Zmarł instruktor pilot Stefan Jochemczyk. Wychowanek Aeroklubu ROW, przez całe życie zawodowe związany był z PLL LOT.

Pracę rozpoczął 1 sierpnia 1973 roku jako pierwszy oficer na Antonowie 24, a zakończył w wieku 65 lat jako kapitan Boeinga 767. Za sterami spędził ponad dwadzieścia tysięcy godzin, oblatując prawie wszystkie możliwe kierunki na półkuli północnej i kilka na południowej. W ostatnich latach zaangażowany był również we wspieranie młodych adeptów lotnictwa jako społeczny instruktor w Górskiej Szkole Szybowcowej Żar.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 17 grudnia o godzinie 12:00 w kaplicy pod wezwaniem Zmartwychwstania Pańskiego na Cmentarzu Południowym w Antoninowie.

Rodzinie oraz najbliższym składamy wyrazy współczucia.

Stefan Jochemczyk Aeroklub ROW