Szkolenia

Zapraszamy na szkolenia do licencji pilota samolotowego oraz szybowcowego!

Usługi

Aeroklub ROW oferuje szereg usług dla miłośników lotnictwa. Sprawdź naszą ofertę.

Klub

Piloci Aeroklubu stale podnoszą kwalifikacje lotnicze oraz biorą udział w zawodach krajowych i międzynarodowych

Loty widokowe

Aeroklub ROW jest posiadaczem certyfikatu Przewoźnika lotniczego AOC, dzięki któremu, może wykonywać loty widokowe zabierając na pokład pasażerów.

Oferta reklamowa

Jeśli szukasz ciekawego i oryginalnego miejsca do zamieszczenia swojej reklamy, zainteresuj się naszą ofertą. Oferujemy między innymi reklamę na samolotach i szybowcach.

Organizacja imprez

Jeśli chciałbyś zorganizować imprezę masową i szukasz odpowiedniego miejsca – zapraszamy. Naszymi atutami są konkurencyjne ceny, atrakcyjne, rozległe tereny, dogodny dojazd, duży parking, restauracja.

Avioner
Kursy teoretyczne on-line dla naszych uczniów organizuje szkoła Avioner.pl

Hydrak Rybnik