• Kamery Online
  • Kamery Online
  • Kamery Online
  • Subcribe to Our RSS Feed

Loty widokowe szybowcowe i samolotowe

Loty widokowe szybowcowe i samolotowe

Aeroklub ROW jest posiadaczem certyfikatu Przewoźnika lotniczego AOC, dzięki któremu,  może wykonywać loty widokowe zabierając na pokład pasażerów. Loty odbywają się na samolocie Cessna 172, który może zabrać na pokład, oprócz pilota, trójkę pasażerów. Uzyskany przez nas certyfikat zobowiązuje nas do lądowania na tym samym lotnisku, z którego nastąpił start, czyli w przypadku startu z lotniska w Rybniku Gotartowicach, tam lot musi się zakończyć. Jednak zasięg naszej Cessny pozwala na loty nie tylko nad Rybnikiem. Chętni na dłuższy lot mogą obejrzeć z lotu ptaka Śląsk, Beskidy czy nawet Tatry!

W naszej ofercie posiadamy również loty widokowe szybowcem. Dostępne są warianty startu za wyciągarką oraz na holu za samolotem!

Wszystkich zainteresowanych lotami widokowymi zapraszamy na stronę Aeroloty.pl  na której można znaleźć szczegółowe informacje o lotach, cennik, dokonać rezerwacji i opłat za loty.

Zatem jeśli ktoś szuka ciekawego i oryginalnego prezentu dla kogoś bliskiego czy znajomych, lub sam chciałby doznać niesamowitych wrażeń jakich dostarcza latanie, polecamy Aeroloty