Zawody na celność lądowania

paź 29, 2015   //   autor Pirat   //   Aktualności

W sobotę, 7 listopada odbyły się doroczne zawody na celność lądowania. Zawody rozgrywane były na klubowym szybowcu Bocian a starty odbywały się za wyciągarką. Aura wprawdzie nieco pokrzyżowała szyki, nie pozwalając wszystkim chętnym na udział w zawodach, było za to więcej czasu by w szerszym gronie, przy kawie i grillu porozmawiać między innymi o kończącym się sezonie.

Trzeba też wspomnieć, że odwiedzili nas m.in. Prezydent Rybnika Piotr Kuczera i senator Wojciech Piecha. Pan Prezydent,w towarzystwie Prezesa Aeroklubu, wzbił się w powietrze za sterami Bociana.

Podziękowania dla wszystkich, którzy przybyli na zawody, dla tych którzy przygotowali pyszne wypieki oraz dla Praktiker Polska za ufundowanie nagród dla najlepszych pilotów!

Prezydent Rybnika w towarzystwie Prezesa Aeroklubu przygotowują się do startu

Na najlepszych czekały nagrody ufundowane przez Praktiker.

Zawody na celność lądowania – listopad 2015