Sekcja szybowcowa

W dniu 20 lutego 2016 r. odbyło się zebranie sekcji szybowcowej, na którym została przedstawiona prezentacja na temat problemów, sposobów ich rozwiązania oraz działalności i planów sekcji w sezonie 2016. Jednym z punktów spotkania był wybór nowych władz sekcji szybowcowej. Na zebranie przybyło 22 osoby. Członkowie sekcji szybowcowej jednogłośnie wybrali Zarząd sekcji w następującym składzie:

1. Marcin Szymura – Przewodniczący
2. Łukasz Malina – Zastępca
3. Marek Walkowicz – Sekretarz

Ankieta dla pilotów – sezon 2016

Ankieta dla pilotów, mająca na celu określenie planów lotniczych na sezon 2016. Jeżeli jeszcze nie przesłaliście wypełnionej ankiety prosimy o uzupełnienie i przesłanie na skrzynkę mailową sekcji – sekcjaszybowcowa@aeroklub.rybnik.pl
Pobierz Ankietę.

Cennik opłat na sezon 2016 (loty, szkolenia, składki)

Opłaty prosimy uiszczać bezpośrednio na konto Aeroklubu – nr konta: 85 1050 1344 1000 0004 0033 7648

Zarząd sekcji szybowcowej dysponuje również własnym numerem telefonu pod którym można zgłaszać sprawy bardzo pilne, co będzie działało też w drugą stronę. Pod tym numerem można również zgłaszać brak dochodzących wiadomości mailowych. Zachęcamy jednak do kontaktu mailowego lub w przyszłości poprzez forum.

Adres mailowy sekcji: sekcjaszybowcowa@aeroklub.rybnik.pl
Nr telefonu kontaktowego: 501-518-016

Przypominamy osobom, które mają zaległości w opłatach za loty za sezon 2015 o jak najszybszym ich uregulowaniu, a równocześnie wszystkim przypominamy o wpłacaniu składek członkowskich na sezon 2016 zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie Aeroklubu ROW.

Wszelkich płatności prosimy dokonywać na konto: Aeroklub Rybnickiego Okręgu

Węglowego, ul. Żorska 332, 44-200 Rybnik; Nr konta: 85 1050 1344 1000 0004 0033 7648

Jednocześnie informujemy, iż osoby z uzupełnioną dokumentacją lotniczą i opłaconymi składkami mogą już zdawać egzaminy KWT drogą elektroniczną, tak jak w latach ubiegłych. Szczegóły można uzyskać u Szefa Wyszkolenia.

Instrukcje użytkowania w locie naszych szybowców: