Nabór na szkolenie do licencji PPL

sty 9, 2024   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności
Szkolenia odbywają się na samolotach PS28 Cruiser

Trwa nabór na szkolenie podstawowe do licencji pilota samolotowego. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem przygody z lotnictwem serdecznie zapraszamy.

Dla kogo jest szkolenie?

Dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z lotnictwem i zdobyć licencję pilota samolotowego by móc wykonywać samodzielnie loty. Jest to szkolenie podstawowe, więc zapraszamy wszystkich spełniających minimalne wymagania (patrz niżej), również tych, którzy do tej pory nie mieli żadnej styczności z lotnictwem.

• ukończone 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich zgoda obojga rodziców),
  • orzeczenie lekarskie II klasy, które można uzyskać u lekarzy orzeczników uprawnionych do wykonywania badań lotniczo-lekarskich. Lista lekarzy orzeczników, u których można wykonać niezbędne badania, oraz zakres badań

Jak przebiega szkolenie?

Początek szkolenia teoretycznego w lutym. Dokładny termin podamy wkrótce.

Część praktyczna w ramach której uczeń wykonuje loty szkolne w wymiarze nie mniejszym niż określa to program, rozpocznie się po zakończeniu części teoretycznej. Uczeń indywidualnie umawia się z instruktorem na loty.

Ceny Szkoleń

PODSTAWOWE SZKOLENIE SAMOLOTOWE – PPL(A), LAPL(A)

• Szkolenie teoretyczne, stacjonarne w siedzibie Aeroklubu ROW   –  1800 PLN
  • Szkolenie teoretyczne metodą korespondencyjną (80% zajęć
    samodzielnych z wykorzystaniem platformy AROW, 20% zajęć w sali
    AROW)  –  1800 PLN
  • Szkolenie praktyczne do licencji PPL(A) – PS28 Cruiser – 45h nalotu 34875 PLN
  • Szkolenie praktyczne do licencji LAPL(A) – PS28 Cruiser – 30h
    nalotu 23250 PLN

Szkolenia składają się z części teoretycznej (wykłady w systemie weekendowym na lotnisku) oraz części praktycznej (po zakończeniu teorii). Dokładny termin rozpoczęcia szkoleń teoretycznych oraz cennik podamy wkrótce. Szkolenia teoretyczne planujemy rozpocząć w lutym – marcu.

Zainteresowanych większą ilością informacji o szkoleniach zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami – https://aeroklub.rybnik.pl/szkolenia/

Jesteś zainteresowany szkoleniem?
Wypełnij formularz i prześlij go do nas mailem
.
Skontaktujemy się z Tobą przed rozpoczęciem kursu by uzgodnić szczegóły i poinformować o terminie spotkania informacyjnego.

Więcej informacji 324218189 530565201

biuro@aeroklub.rybnik.pl wyszkolenie@gmail.com