Szybowcowe zawody na celność lądowania 2019

lis 11, 2019   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

W sobotę 9 listopada odbyły się tradycyjne Zawody na Celność Lądowania. Po raz kolejny w międzynarodowej obsadzie, bo do Rybnika dotarli nasi przyjaciele z Zabrehu, tym razem z czeskim szybowcem – Blanikiem. Mimo niezbyt optymistycznej prognozy pogody, aura jednak dopisała i bez przeszkód można było rozpocząć towarzyską rywalizację. Tym, którym doskwierała niezbyt wysoka temperatura, mogli ogrzać się przy ognisku i smacznym kapuśniaku. Podium zawodów padło łupem trójki Marcinów, I miejsce zajął Marcin Łakomik, II miejsce Marcin Porwik, III miejsce Marcin Cieślik. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim biorącym udział we wspólnej zabawie. Podziękowania dla członków Sekcji Szybowcowej Aeroklubu ROW za przygotowania do imprezy!

Zwycięzy Zawodów na celność lądowania – Rybnik 2019. Gratulujemy

9 listopada odbył się międzynarodowy konkurs w lotach szybowcowych na celność lądowania. Wspólnie z zawodnikami…