Trwa nabór na Szkolenie podstawowe do licencji szybowcowej SPL

sty 8, 2024   //   autor eprg -rybnik   //   Aktualności

Trwa nabór na szkolenie podstawowe do licencji pilota szybowcowego. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem przygody z lotnictwem serdecznie zapraszamy.

Dla kogo jest szkolenie?

Dla wszystkich, którzy chcieliby zdobyć licencję pilota szybowcowego i móc wykonywać samodzielnie loty na szybowcach. Jest to szkolenie podstawowe, więc zapraszamy wszystkich spełniających minimalne wymagania (patrz niżej), również tych, którzy do tej pory nie mieli żadnej styczności z lotnictwem.

• ukończone 14 lat (w przypadku osób niepełnoletnich zgoda obojga rodziców),
  • orzeczenie lekarskie II klasy, które można uzyskać u lekarzy orzeczników uprawnionych do wykonywania badań lotniczo-lekarskich. Lista lekarzy orzeczników, u których można wykonać niezbędne badania, oraz zakres badań

Jak przebiega szkolenie?

Początek szkolenia teoretycznego w lutym. Dokładny termin podamy wkrótce.

Część praktyczna (po zakończeniu teorii), w ramach której uczeń odbywa minimum 50 lotów, w tym 5 samodzielnych, rozpocznie się po zakończeniu części teoretycznej. Dni w których będzie odbywać się szkolenie praktyczne instruktor ustala na bieżąco ze swoją grupą uczniów.

Ceny Szkoleń

PODSTAWOWE SZKOLENIE SZYBOWCOWE ZA WYCIĄGARKĄ – SPL
(DO 45 LOTÓW Z INSTRUKTOREM, 5 LOTÓW SAMODZIELNYCH)

• Szkolenie teoretyczne, stacjonarne w siedzibie Aeroklubu ROW   –  1200 PLN
  • Szkolenie teoretyczne metodą korespondencyjną (80% zajęć
    samodzielnych z wykorzystaniem platformy AROW, 20% zajęć w sali
    AROW)  –  1200 PLN
  • Szkolenie praktyczne podstawowe  –  5500 PLN

Zainteresowanych większą ilością informacji o szkoleniach zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami – https://aeroklub.rybnik.pl/szkolenia/

Jesteś zainteresowany szkoleniem?
Wypełnij formularz i prześlij go do nas mailem na adres biuro@aeroklub.rybnik.pl

Skontaktujemy się z Tobą przed rozpoczęciem kursu by uzgodnić szczegóły i poinformować o terminie spotkania informacyjnego.

Więcej informacji 324218189 530565201

biuro@aeroklub.rybnik.pl wyszkolenie@gmail.com